זאת אני..

נעים מאוד, אני מירי.

נולדתי ברומניה ב – 1980 ואת שנות ילדותי הראשונות ביליתי בבית סבי וסבתי.

ילדותי הייתה אפופה בניחוחות מאפים ותבשילים שסבתי רקחה בכל יום מחדש במטבח הקטן בביתנו. מלבד זאת שיחקתי בשכונה עם חברים בזמנים שבהם ילדים אהבו את החוץ יותר מאשר את המסכים שבפנים, קראתי אינספור ספרים, יצאתי לטיולים רגליים עם סבא שלי בהם עצרנו להריח פרחים, ורכבתי על גלגיליות בפארק.

כשהייתי בת 9 עלינו לארץ והתחלתי מחדש במדינה שהייתה זרה לי לחלוטין, לא דברתי את שפתה ואת מנהגיה ואת התרבות שלה הכרתי רק מעט. חלום שחזר על עצמו לילות רבים בתקופה הראשונה ההיא הוא שאני מתעוררת בוקר אחד ובאורח פלא יודעת לדבר עברית שוטפת.

למרות שרוב חיי הייתי עירונית, יש בי נטייה טבעית לחיים כפריים, למרחבים ירוקים וגדולים, לארוחות משותפות שמתבשלות לאט, למרחקים שנגמעים ברגליים על שבילי עפר שהתוואי שלהם מוכר כבר בעל-פה, לרוח שמלטפת את הפנים ויש את הזמן להבחין בכך. בשנה האחרונה השלמתי את המקום הזה בעצמי על-ידי מעבר מהעיר לכפר.

אני אופטימית חסרת תקנה והתאהבתי יותר פעמים ממה שאני מסוגלת לזכור. אבל רק באהבתי הנוכחית מצאתי את הבית שלי בחיים האלה, את מה שביקשה נפשי מאז שהייתי ילדה.

אהבתי לכתיבה, לאפייה ולאסתטיקה ולעיצוב השתלבו יחד לכדי יצירת הבלוג הזה, שנולד ב 2008 ומאז עבר תקופות פורות יותר ותקופות צחיחות לחלוטין, אבל הוא היה ונשאר המקום שבו אני מגשימה את החלום שלי לעסוק בכל התחומים הללו, ביחד ולחוד.